Soutěže + ceny

Ta poslední soutěž...

10. prosince 2009 v 20:59 | Nika
...dopadla přibližně tak, jak jsem čekala.

Nidko to sice nevěděl z hlavy, ale buď jste si tipli, nebo jste googlovali. A pozor-opravdu se mezi vámi jedna zprávná odpověď našla!


Katyra-san může poděkovat googlu, který jí správně poradil, že křečci se potí pod krkem. (Jen tak mimo: já to vim, protože jsem to viděla na svym křečkovi. Když odjíždim k babičce, většinou si ho beru s sebou a chudáčkovi mýmu malýmu je v tý plastový přepravce vedro... Snažim se mít otevřený víko, ale když pořád vylejzá a nebo hází piliny, nejde to...) A dostává za to ode mě diplomek s fotkou právě mýho křečka-Raye (mám v plánu o něm jednou napsat článek :) ). Takže gratuluju!

Jinak ale samozřejmě děkuju všem za jejich účast, potěšili jste mě. :)

A pro omluvení mojí absence mám jen jedno slovo-škola. Prosím omluvte mě, fakt nevim, kdy se zase k PC dostanu, snad o víkendu... Mějte se Famfárově!

Potí se křečci?

3. prosince 2009 v 15:11 | Nika
Než nahodíte nechápající výrazy, koukněte na rubriku.

Pot-pro člověka nepostradatelná, avšak v mnoha případech nechtěná záležitost. Doufám, že blíže už nemusím rozvádět, určitě každý ví, kdy, kde a proč se potí. Taky je známo že u zvířat je to jinak, než u lidí-třeba psi se místo pocení chladí rychlým dýcháním. A víte, jak je to u dalších domácích zvířat?

Soutěžní otázka zní: Potí se křečci? Pokud ne, proč? Pokud ano, kde?

Já správnou odpověď samozřejmě znám (jinak bych to nemohla ohodnotit, že?). Kdo dostane diplom, si ještě rozmyslim, a co na něm bude, to uvidíte :)
Uvidíme, jak dlouho to tu nechám, ale určitě nejmíň do pondělka.
Tak píšte, hádejte, hledejte, jsem zvědavá, jak mi odpovíte :)

1. soutěž

2. září 2009 v 17:16 | Nika
První soutěž tohohle blogu je názorová. Co to znamená? Chtěla bych slyšet váš názor na soutěžní otázku. Autoři 3 nejzajímavějších názorů ode mě dostanou diplom, který vyrobím z nějaké mojí fotky.

Soutěžní otázka zní: Je blog pouze pro holky?

Už dlouho mi to vrtá hlavou. Já osobně si myslim že ne, ale kluka blogera jsem viděla snad jen jednou a ještě k tomu se říkalo že je to holka, která se za kluka jen vydává (nechápu). Mít svůj blog podle mě není žádná zženštilost...

Kdo se bude chtít zúčastnit, napíše do komentářů (pod svojí přezdívkou, samozřejmě) odpověď na otázku (ano/ne) a odůvodnění svojí odpovědi. Hodnotit budu sama.

Soutěž bude probíhat až do středy 30.září. 1. října jí vyhodnotim a udělám diplomky.
Moc doufám, že se zapojíte! :)
 
 

Reklama