Povětšinou otravné prosby

Sim pěkně o radu

6. února 2012 v 20:19 | Nika
Tak teď ukážu světu svou debilitu a zeptám se na něco, co snad každý bloger ví... Prosím vás, kde můžu upravit seznam svých oblíbených stránek?
V menu jsou odkazy napsané ve volitelném boxu, to upravit nepotřebuju. Dříve se v nastavení položek menu dal upravovat také seznam oblíbených stránek, jenže teď už ho tam nevidím. Když se objeví nový článek na blogu, jehož adresa byla zaznamenána právě tam, zobrazí se to na úvodní stránce (spolu s včerejší návštěvností a novými komentáři). Nemůžu tenhle "odkazník" najít, poradíte mi, prosím, někdo?

Kam jsem se to zas dostala??

4. září 2009 v 17:49 | Nika
Mno jo, někam jsem se přihlásila a očividně dobrovolně... Prosím všechny, aby pro mě hlasovali tady. Dál nebudu zdržovat, mějte se!

Moc prosím!

14. července 2009 v 14:40 | Nika
Mocmocmocmocmocmoc vás prosím o jeden hlas tady! Není to žádná SONB nebo něco takového. Když jsme byli na tom Lipně tak nás odchytila Actimel hlídka aptali se, jestli si nechceme zasoutěžit o foťák. No jasně že jsem se přihlásila. Moc, moc opravdu MOC vás všechny prosím, abyste pro mě do pátku hlasovali! Každý hlas oplatím-napište kde potřebujete hlasovat a já vám tam hlásnu. Je to pro mě opravdu důležité.
Na téhle stránce,v pravém sloupečku vedle fotky je dole napsáno "Dej hlas této fotogravii." tak na to prosíím jklikněte! Pokud máte přístup na víc počítačů, klikněte na to prosím z každého, opravdu mi to moc pomůže.

Předem všem děkuju!!

P.S.: ještě nejsem doma, píšu to od sestřenky... Četla jsem ty komentáře ale všechno to vyřídím až budu doma u svého počítače, nezlobte se. Pořát je pozastaveno.
 
 

Reklama