Září 2011

Příběh pastelky

27. září 2011 v 21:35 | Nika |  Když se Vypravěčka nudí
Byla jednou jedna stará opotřebovaná pastelka. Své barevné dny měla už téměř za sebou, zbyl z ní už jen malý všemožně okousaný a poškrábaný špalíček. Osamocená ležela na ohromné hromadě smetí a smutně vzpomínala na svá dobrodružství ve světě lidí.

Poznámka pod čarou: vymýšlení nadpisů je noční můra xD

13. září 2011 v 22:18 | Nika |  Organizačně
Prázdninová zaneprázdněnost postupně přešla ve školní, nebo lépe řečeno všední vytížení, které je k zneklidňujícímu zjištění milosrdnější. Jak tuto větu chápat? Že jsem o prázdninách měla méně volného času, než teď, a to že mám týden nabytý i mimoškolními aktivitami. Nojo, když máte spoustu různorodých zájmů...
Nuže, abych zmínila něco k blogu samotnému - nemám sebemenší ponětí, jak často budu psát, jelikož poslední dobou nejsou žádná témeta na zajímavý a zároveň krátký článek a dlouhý se mi psát nechce... Ale jak se znám, stejně to nakonec skončí tak, že ze spousty a spousty krátkých témat udělám jeden dlouhatánský článek :D
Prozatím si nechám v záloze témata tipu "co se dělo o prázdninách" a móžná dokonce i něco jako "co mám tento školní rok v plánu". Pak se také nabízí lákavá prostřední možnost, tedy nějaké to zhodnocení začátku školy, kde by samozřejmě nesmělo chybět zdrbnutí učitelů. A jestli to budu stíhat, možná někdy zneužiju i téma týdne, pokud bude dobré. Uvidíme.
A musím se přiznat, že se nemůžu dočkat, až si udělám čas a přečtu si všechny zameškané články mých oblíbených blogerů. :)

Mám-li ještě dodat pár slov k designu, poskládám je do věty, která ho dle mého názoru vystihuje nejkrásněji:
Zelená, modrá - pro blázna dobrá. ;)
Je jako vždy jednoduchoučký, ale mě se vážně líbí. Přijde mi, že přestože je pohled zevnitř ven snad pro všechny z nás denním chlebem, takhle na designu vypadá originálně.
Použity byly záběry z oken hladomorny Českého Šternberka, které jsem osobně fotila letos někdy koncem jara. Ó, jak já miluju hrady a zříceniny :)