Duben 2011

Podzimní kolekce listů

23. dubna 2011 v 16:50 | Nika |  Výtvarno
Našla jsem se složkách něco zveřejněníhodného :)
Podzimní náplň výuky mladých Varských fotografů byly snímky listů. Řeknu vám: dva měsíce (ne-li dýl) fotit dokola jen a jen listí - to jde o zdraví i psychicky vyrovnanému jedinci, natožpak vyšinutým umělcům... Naštěstí jsme to přežili (i po zaplacení za profi tisk x_x ) a tak se teď mohu pochlubit svým sedmerem třídou vybraných fotek podzimní kolekce.


více pod perexem↓

Sobotní ráno, jak ho máte rádi

23. dubna 2011 v 9:18 | Nika |  Nezařazeno
Protáhnout se, promnout očíčka, otevřít okno, nasát čerstvý ranní vzduch míchaný se sluncem a z plna hrdla říct: "Chtělo by to článek...".
Mísí se ve mě zbytky lenosti s touhou po inspiraci (a námětu) dochucenou kapkou výmluv. Když na to tak koukám: myslím, že tu touhu si už můžu škrtnout, tohle bych asi jako múzicky vyždímaná nevymyslela.

Úkol č. 1.- Začít přemýšlet. K tomu pomůže kakao, dobrá hudba a trocha přírody.
Úkol č. 2.- Vymyslet téma článku. Rozumné téma. Asi prohledám internet své složky s fotkami, ale pochybuji, že tam najdu něco kvalitního, něco hodného zveřejnění, nebo alespoň něco, co mi poradí, kde hledat dál.
Úkol č. 3.- Přestat zbytečně škrtat.
Úkol č. 4.- Napsat článek. Již zmiňovaný rozumný článek. Nemám náladu zbytečně si plácat játra. Což ovšem neplatí pro tyhle řádky, protože kdo si protiřečí není psychicky v pořádku.
Úkol č. 5.- Vážně se zamyslet nad úkolem č. 3.

Myslím, že začnu odzadu :D

Mno já se na to nějak vrhnu, zatím mi tu neumřete nudou. ^-^
...stejně tu takhle poránu nikdo není.
Začínám mít pocit, že mi to škrtá někdo cizí! x_x

Hlášky 5 - Čundrvíkend

8. dubna 2011 v 20:12 | Nika |  Raz, dva, tři-smích!
Už bylo na čase zase něco přidat, že? Mno já pořád naivně doufala, že mi ty dvě holčiny, se kterými mám problém (jakožto SB), napíšou. Což se samozřejmě nestalo (BTW všem ostatním děkuji za jejich názory, jste zlatí :3 ). Jen ať se nediví, až mi rupne v bedně a beze slova je ze seznamu smažu.
Ale zpět k článku: Tato várka je obohacená o jeden cvok-víkend (v dolní části), tak se, prosím, těch hlášek neděste. Upřímně doufám, že je pochopíte (a že jsem na nějakou pěknou nezapomněla), protože pro mě jsou k nezaplacení.