Únor 2011

Borec jménem Nishimura Kyotaro

19. února 2011 v 0:01 | Nika |  Fakta
Netroufám si hádat, jestli ho znáte nebo ne, ale pro mě (a celé Japonsko) je to jeden z mistrů svého oboru. Přivítejte prosím jednoho z nejlepších spisovatelů japonských detektivek!

Perex↓
Kolik patek má kulatý chleba?

15. února 2011 v 17:07 | Nika |  Hloubkové zamyšlení
Víte co se říká - "Největší EMO je stejně chleba, protože má dvě patky a pořád se řeže."
Ale co takový pravidelně kulatý bochník, kolik ten má patek? Na tuhle otázku mě navedl pan 'čel z výtvarky.
Mě napadlo, že by mohla být pro každý stupeň jedna. Teoreticky je to možná diskutabilní nápad, ale pratkticky nemožný, pracujeme-li s poživatelným množstvím těsta.
Bratr mi tvrdil, že má dvě patky od chvíle, kdy si vyberu místo a bochník rozkrojím. Jenže to bych mohla také začít krájet z druhé strany pod ne-pravým úhlem k nakrojené části a už to nemusí být pravda...

Myslím, že otázku jste pochopili. Budu jen ráda, když vyjádříte svůj názor.
Pokud mě omluvíte - jdu se najíst :3

Zdroj chleba↑

To by leccos vysvětlovalo...

13. února 2011 v 16:42 | Nika |  Raz, dva, tři-smích!
Jen tak si prohlížím své oblíbené webové stránky, odkaz sem, odkaz tam, klik, klik, a hele - Kdo jsi byl(a) v minulém životě? Říkám si 'to jsem teda zvědavá...', kliknu, vyplním a nestačím se divit xD

V minulém životě jste se narodil(a):
14.5.1057

a zemřel(a) jste:
3.2.1086
ve věku 29 let.

Byl(a) jste pravděpodobně:
Řezník 

a žil(a) jste na místě zvaném:
" Austrálie "

Jen škoda, že tyhle 'testy' většinou kecaj... Ale sranda je vždycky! :D

Zjisti také          Zdroj


↑Barry the Chopper (FMA) - Zrdoj

Informace, oznámení, novinky, zprávy aneb Zase melu kraviny...

8. února 2011 v 21:55 | Nika |  Organizačně
Kdo má furt vymýšlet titulek? xD Prostě další vykecávárna (začínám Kelllynovatět :X ).


#1 - Škola: Laborky jsem chvalitebně splnila 3. února, když byl zbytek školy (=kromě mě, jedné spolužačky, našeho laborkáře, uklízeček a kuchařek úplně všichni) v kině. Končili jsme sice ve 4 odpoledne, ale zato už budu mít klid. V pátek pak byly pololetní a tenhle týden máme jarní prázdniny, takže si doma válím šunky a nadávám na nudu (ostatně jako vždy T-T ). Ten nový výpis dostanu už příští týden, na což se, bez ironie, velmi těším, jelikož mám vyznamenání a doslachla jsem se, že za něj žáci obdržili poukaz na nákup knih (možná proto teď mluvím jako knížka... e_é ), dokonce prý v hodnotě 1000 Kč, ale nevím, co je na tom pravdy.

#2 - Blog: Shromažďuji hlášky, ale s jinými články, které mě napadlo sepsat, to jde ztuha (třeba by pomohly otruby :D ). Po tom, co mě Sinai pošťouchla, jsem vyrobila další design. Opět to není žádný grafický zázrak (v jednoduchosti je krása), ale podle nestranné poroty *uklízí kamarády ze scény* je hezký. :) Ještě ho sem ale nechci dávat, tenhle tu není tak dlouho, ještě chvíli vydrží. Až se tu objeví, tak se tu objeví. Nechte se překvapit. ;)


Eeeh, zase jsem zrtatila myšlenky... e_e Pro bohy, já už ani vykecávací článek nenapíšu tak, jak bych chtěla... Je to se mnou špatný. Mno nic, tak vás holt svých keců ušetřím.

Já se vrátím a se mnou nepříjde nikdo (svoje heslo nedám! :D )...

P.S.: Obrázku se neděste, to já jsem jen závislá na filmech Tima Burtona (jako polovina mých vrstevníků...) a tenhle záběr je prostě úplně úža :D  Zdroj

TB-JD