Leden 2011

Škola z první ruky

31. ledna 2011 v 9:20 | Nika |  Osudem napsáno
Stejné a přesto horší, než jsem myslela. Proč? Celkové hodnocení: nehodnocena. Jen kvůli laborkám. Mám čas do konce března, abych nahrabala známky; pak dostanu nový výpis. Vzhledem k prázdninám a rychlosti práce v hodině mám špatný pocit, že to nestihnu. Budu se snažit, doufat a věřit, že to bude stačit...

Ale jinak jsou známky fajn (narozdíl od zbytku třídy - průměr téměř 3,0):
CJL     2
ANJ     2
OBN    1
DEJ     2
MAT    1
FYZ     1
CHE    2
BIO     2
ZAE     1
TEV     1
IKT      1
TK       1
CLC     nehodocena
STR     1

Mám radost, vypadá to na vyznamenání, ale kvůli dvouměsíční makačce se budu držet při zemi. držím palce ostatním školákům!
*při pohledu na sloupec známek nadává na nefunkční tabulátor*

Pepř v oku

30. ledna 2011 v 11:03 | Nika |  Osudem napsáno
Od Patty jsem pochytila psaní titulků, které ve své podstatě nesouvisí s článkem (avšak musím podotknout, že pepř jsem v oku měla včera... *šipka: jinak by ji to nenapadlo* )

Zase je týden v čudu, tak chci napsat alespoň něco. Od ne-povídky se nic extra nestalo, takže tu hrozí ta zapovězená věta "nemám o čem psát". 

Zítra dostaneme výpis vysvědčení. Jsem fakt zvědavá, co tam bude. Vypadá to, že od trojky jsem zachráněna, a možná (ale opravdu jen se štěstím) to bude vyznamenání, teda jestli na vyznamenání můžu mít jeden předmět neklasifikován pro nedostatek známek... Fakt jsem napjatá jak' kšandy. Dám pak vědět.

Já končím, mám dnes v plánu stihnout ještě pár věcí :)
Mějte se zlatě, zlata, já se zase ozvu. Papa! 

Hlášky 4 - Myšlenkové pochody

23. ledna 2011 v 0:01 | Nika |  Raz, dva, tři-smích!
Tentokráte některé přečtené. Není toho moc, ale zato je tu i malá bonusovka: Myšlenkové pochody!

Perex

Dnešní ne-povídka

20. ledna 2011 v 22:11 | Nika |  Osudem napsáno
Psáno s velmi silnou asistencí Logika (BDVS! :D )
Kdo nepochopí, nechť nesmutní. Toť jest pouze nedůležitý útržek z mého stylu života...
Prosím wlkeRa, aby toto dílko vynechal ze svých glosovacích choutek. Jak je psáno výše - není jen moje. Díky. (Ty ostatní si klíďo glosni, ráda se dozvím, jaké dělám chyby - vždy je co zlepšovat.)

Zdá se, že tahle rubrika bude asi mít nejvíc článků...

15. ledna 2011 v 0:39 | Nika |  Organizačně
Vím, co jsem slíbila.
Mám rozepsaný článek s "inteligentním" obsahem, a dokonce ne jeden. Mám téma, ale nemám slova = mám vzteka. Netuším proč, ale prostě mi to nejde napsat. Snažím se, potím u toho ospalky *->a pak z toho vznikají nesmyslná slovní spojení* a 'vono ho*no'.
Třeba by pomohl nějaký 'pošťouch' z venčí... Neexistuje něco jako kafe na nápady, místo na únavu?
Možná potřebuji jenom pročistit hlavu - na dnešek se mi zdál fakt divný sen, ale popisovat ho nebudu... Bylo to docela osobní... ^////^


Na závěr nudného sdělení opět něco z oblíbeného FMA, tentokrát v jedné z mnoha kombinací se stejně tak milovanou písničkou This Is War. Tohle video dává poměrně pěknej záběr na konec anime, tak bacha, jestli by to někdo chtěl brát jako spoiler...