Prosinec 2010

Umění je výbuch, umění je se mnou

24. prosince 2010 v 0:01 | Nika |  Když se Vypravěčka nudí
Předem upozorňuju, že tenhle článek mám rozepsanej už zhruba od léta, ale tak nějak se mi cca v půlce přetrhly myšlenky a taky jsem nevěděla, jak to dokončit a- mno uvidíte sami...

Máte to jako dárek k Vánocům :3

Tak jsme se s bráchou prokousali Narutem až k Shippuudenu a musim říct, že ta-jedna-určitá-postava (to jen pro chvíli napětí, stejně to každý Narutofil poznal už podle nadpisu...) opravdu nabyla moje umělecké já nejen inspirací. Takže tu máme další jednorázovku ze sídla naší organizace (BTW ten komix tomu taky trošku přidal, Ha-chan).
P.S.: Nic ti neberu, Kelll-nee-chan, jen mi občas půjčíš jeho mozek (pokud půjde i s tělem, jenom líp pro něj) ^w^

Celý článek↓

Inovace, novinky, termín hromadného bití Niky a jiné důležité věci

20. prosince 2010 v 9:56 | Nika |  Organizačně
Tak jo. Zase uplynul měsíc a já jsem se odhodlala přidat článek. Štve mě to možná víc než vás, ale na výmluvy nejste zvědaveý vy ani já. Datum, kdy mě za mou nepřítomnost můžete přijít zmlátit, pište do komentářů, já si to zašrtnu v diáři...
Vinšuju Vám novinu, že se mé blogování zlepší, a tohle (dufám) nejsou jenom planý řeči. Ve škole ve vyprskla velká změna, takže mám o hodně lepší rozvrh, tím pádem i víc času (ale to se projeví spíš až po svátcích). Psací náladu mám taky, takže už zbývá čekat jen na inspiraci na článek. Určo se něco vyloupne, třeba rozepsaná povídka..
Dále pak chystám novej dess. Ne, že by se i tenhle už nelíbil, ale tak nějak mám při pohledu na ikonku PhotoFiltru nutkání grafičit... Prostě mě baví se s tim piplat. Ještě nevim, kdy ho dodělám, ale snad se bude líbit. Jen taková blbůstka.. Mno uvidíte.
To je prozatím snad všechno, možná si ještě na něco vzpomenu, ale pokud do Vánoc ne, tak:
FMA X-mas
↑Zdroj: Minitokyo