Říjen 2010

(Mo)mentálně důležité

24. října 2010 v 21:22 | Nika |  Organizačně
Možná bych se měla jít před pondělkem prospat, ale tohle je pro mě teď důležitější. Ne, nikdo by mě nezastřelil (nesmutněte, ono to taky jednou přijde), kdybych to nenapsala, ale asi bych na sebe byla naštvaná, páč už přes dva týdny nosim poznámky k tomuhle článku v bloku na poznámky ze školy, a jelikož jsem perfekcionistka, tak mi to tam velmi překáží...

Takže - o co go? O přátelské blogy (nejen SB, všechny oblíbené stránky). Není to tak úplně třídění, spíš tak abyste věděli, jak na tom jste. Dokonce mě jednoho krásného večera chytil rapl a za svitu měsíce jsem spočítala kolik má kdo komentářů. Ovšemže se to ale neobešlo bez překouknutí, takže čísla jsou jen "plus mínus", ale celkový pořadí to stopro neovlivnilo. 

Prosím naprosto všechny SBčka, které si tenhle článek přečtou, aby pod něj napsali komentář. Např. jak je vám dnes dobře nebo špatně, či třeba jaké SB jsem já. Jen potřebuju vědět, jestli jste to četli, nebo ne. Díky.

Bližší info najdete pod perexem ↓
(řazeno dle "suprovosti" :) ) 

Hlášky 3 - Paranoia vs. averze

24. října 2010 v 18:29 | Nika |  Raz, dva, tři-smích!
Stále jsem mimo provoz, ale už se to zlepšuje. Jestli je některé z mých SB netrpělivé, může si mě smazat, ale prosím - řekněte mi to.

Užijte si tu trochu humoru pod perexem :)