Květen 2010

Pohřešovaná byla spatřena na kulturním shromáždění lidu (a jiných organismů)

23. května 2010 v 12:57 | Nika |  Osudem napsáno
Čas je s**ně... Já si po příjezdu domů (BTW celou recenzi školandy shrnu do jednoho slova: NUDÁ! Pět dní mýho života, který chci zpátky!) nestihnu skoro ani pořádně vybalit, a on si uběhne celej tejden. Takže fakt sorry, že jsem se neozvala, ale tenhle tejden se na mě všechno (i všichni) sesypalo a teprve včera jsem měla čas si trochu odpočinout, jak jinak než u počítačovejch her (zlatý DA! P.S.: Nephy, už mám Zeva ^w^). Tak teď byl teda čas vzpomenout si na blog, ale stejně to neni včechno, ještě musim udělat jednu otravnou a nanicovatou seminárku *mew*

Ale ráda bych se vrátila k titulku... Ty moje totiž, narozdíl od Mysuliiných, s článkem vždy souvisí.
Že ta pohřešovaná jsem já, to snad každý pochopil (1.-jsem tu dlouho nebyla a 2.-nestává se tak často, abych psala o někom cizim... :3 ) a kulturní shromáždění lidu znamená další koncert Divokýho Billa, tentokrát však v Lokti, na kterym jsem samozřejmě nesměla chybět (a to, že jsem tam opravdu byla přítomna, vysvětluje ty jiné organismy :) ).

Perex...

A zase někam jedu...

10. května 2010 v 8:53 | Nika |  Organizačně
Jojo, moc článků nepřibylo a já zase odjíždim. Tentokrát na školandu. Tenhle článek je přednastavenej na (podle jízdního řádu) přesnou dobu odjezdu vlaku. Vracíme se v sobotu, nejspíš někdy kolem poledne, ale to se ještě ukáže.
Ráda bych prohlásila, že o tom pak napíšu článek, ale znáte mě... Takže radši nic neslibuju.

Plus dva malé vzkazy:
Pro Kelll: ten článek na Wiki bude muset počkat, právě kvůli školandě.
Pro Nephy: tak mi to brácha nakonec dovolil... Hraju DA s českými titulky!! :D
Pro Hanyou

9. května 2010 v 0:01 | Nika |  Nezařazeno
Jak ví každý, kdo má kalendář nebo noviny, dneska je Svátek matek, a tak tu mám malý dáreček pro Hanyou alias nejlepší mamku, kam jen oko Ra dohlédne.
Z technických důvodů to nevkládám přímo do článku, takže kuk sem!

Děkuju Ti za všechno, co jsi mi kdy poradila a s čím jsi mi kdy pomohla.