Prosinec 2009

Uh, zase prázdno...

28. prosince 2009 v 11:17 | Nika |  Organizačně
Hned na začátek se všem moc omluvuju za svojí nepřítonmost. Nějak jenám inspiraci na články... Mám náladu akorát hrát, tak hraju WoWko a Simíky. Nevim jak dlouho to potrvá...
Taky vám chci oznámit, že zase odjíždim k babičce. Slíbila jsem jí už v létě, že s ní budu na Silvestra... Vrátim se buďto v sobotu nebo až v neděli, ještě nevim. Tak tady nezlobte, ano?
Doufám, že jste si užili Vánoce, že jste pod stromečkem našli to, co jste chtěli (a že vám nevadí, že jsem nevyrobila žádný přání...). Stejně tak vám všem přeju krásnýho Silvestra a hodně úspěchů v roce 2010! Užívejte života, máme na to už jenom 2 roky!


↓Tenhle obrázek mám z mobilu, nevim, kdo je pravej majitel↓

Hlášky 1 - Školou povinná

20. prosince 2009 v 12:23 | Nika |  Raz, dva, tři-smích!
A je tu prvních pár hlášek. Snad to stačí jako omluva mé nepřítomnosti... :/
Ta poslední soutěž...

10. prosince 2009 v 20:59 | Nika |  Soutěže + ceny
...dopadla přibližně tak, jak jsem čekala.

Nidko to sice nevěděl z hlavy, ale buď jste si tipli, nebo jste googlovali. A pozor-opravdu se mezi vámi jedna zprávná odpověď našla!


Katyra-san může poděkovat googlu, který jí správně poradil, že křečci se potí pod krkem. (Jen tak mimo: já to vim, protože jsem to viděla na svym křečkovi. Když odjíždim k babičce, většinou si ho beru s sebou a chudáčkovi mýmu malýmu je v tý plastový přepravce vedro... Snažim se mít otevřený víko, ale když pořád vylejzá a nebo hází piliny, nejde to...) A dostává za to ode mě diplomek s fotkou právě mýho křečka-Raye (mám v plánu o něm jednou napsat článek :) ). Takže gratuluju!

Jinak ale samozřejmě děkuju všem za jejich účast, potěšili jste mě. :)

A pro omluvení mojí absence mám jen jedno slovo-škola. Prosím omluvte mě, fakt nevim, kdy se zase k PC dostanu, snad o víkendu... Mějte se Famfárově!

Potí se křečci?

3. prosince 2009 v 15:11 | Nika |  Soutěže + ceny
Než nahodíte nechápající výrazy, koukněte na rubriku.

Pot-pro člověka nepostradatelná, avšak v mnoha případech nechtěná záležitost. Doufám, že blíže už nemusím rozvádět, určitě každý ví, kdy, kde a proč se potí. Taky je známo že u zvířat je to jinak, než u lidí-třeba psi se místo pocení chladí rychlým dýcháním. A víte, jak je to u dalších domácích zvířat?

Soutěžní otázka zní: Potí se křečci? Pokud ne, proč? Pokud ano, kde?

Já správnou odpověď samozřejmě znám (jinak bych to nemohla ohodnotit, že?). Kdo dostane diplom, si ještě rozmyslim, a co na něm bude, to uvidíte :)
Uvidíme, jak dlouho to tu nechám, ale určitě nejmíň do pondělka.
Tak píšte, hádejte, hledejte, jsem zvědavá, jak mi odpovíte :)

Něco mi chybí... Rodina, volnost, vzduch...?

2. prosince 2009 v 18:12 | Nika |  Organizačně
Tak se zase hlásím po týdnu a půl... Nevim jak vám, ale mě to uteklo hrozně rychle.

Pokud jde o ten nadpis-"Je další ráno a mě se zdá, že moje místo je jinde než já. Chybí mi kyslík,už přešel mě smích, jediný, na co myslim-jak vzít do zaječích." písnička Pták, Divokej Bill-Mlsná
Nene, to neni depka, v celku mám dobrou náladu, jen se cítim přesně tak, jak je to napsáno v tý sloce. Např. mám pocit, že bych měla bejt někde úplně jinde a dneska ve škole se mi dokonce nějak divně dejchalo... Očividně se ze mě stává větší a větší snílek (což má svoje světlý i tmavý stránky... Na jednu stranu dokážu všemu utýct, ale na druhou mám problémy ve škole, protože se nesoustředim a neposlouchám...).

Mno a proč je to v rubrice Organizačně? Chtěla jsem vám oznámit, že tu přes víkend nebudu. Opět jedu k babičce. Ale pozor, Nika se potatila-hodí přes sebe kabátek, nasadí rohy, půjde děsit malý děti v Teplicích a přiveze si domů penízky :p Ano, ano. Stejně jako loni jdu se setřenkou a jejíma kámošema sprostě zneužívat českých tradic ve svůj finanční prospěch :)

Toť asik vše, přikládám 2 fotky a 2 hlášky, oboje z loňskýho Mikuláše:

↓Jestli uslišim jedinou narážku na ty rohy, tak letíte! Nic lepšího (spíš nic jinýho) nebylo k dispozici... A pozor, naživo vypadaj ještě hůř! Ještěže jsem na ně celej večer neviděla :D ↓

↓A takhle jsme chodili po Teplicích... Myslim, že se ty děti nebály jenom nás čertů xD↓
já, sestřenka Wendy, Lenka, Tonda
Nějakej Tondovo příbuznej (sorry, fakt je neznám): "Tondo, kde máš kopyto?"
Lenka: "Tonda je kopyto sám o sobě!"

*

Nějaký lidi si nás odchytli, abysme vystrašili jejich děti, a že nás tam odvezou autem... Tak jsme se tam pracně naskládali- Lenka dopředu (kvůli klobouku zaklonit hlavu, hůl kamsi pod nohy), Wendy+její krídla zabraly jeden a půl sedadla vzadu, na druhý Tonda a jemu na klín já (bez narážek!):
Lenka: "Já jsem tady v poloze, že bych mohla rodit, tybláho!"
Tonda: "To je dobrý, taj' se zase dělaj malí čertíci..."