Říjen 2009

Vidíte rubriku? Áno, zase odjíždím :3

29. října 2009 v 10:41 | Nika |  Organizačně
Takže, já se fakt moc omluvuju, že jsem tu 2 dny ani nepáchla, ale to se fakt nedalo stíhat. To už nebylo to "musim se ještě večer učit", to bylo "musim se ještě večer nadechnout".
A omluvuju se ještě milionkrát víc za to, že vaše blogy nestihnu navštívit ani dnes. Někdy kolem 11 hodin jedu k zubařce. Nemusíte mě nijak litovat, já k ní chodim ráda (ne, nedává mi při odchodu obrázek, ale je to známá mojí babičky, takže se mnou, bráchou a taťkou jedná fakt mile [nevim jak s cizíma] a navíc mě od ní ani vrtání nebolí). To bysme mohli být tak za hodinku, dvě doma, ale pak musim přebalit řečka (ehm, vyměnit piliny) a sbalit si věci, protože v 1 přijede babička, najime se, pokecáme a ve 3 jí jede vlak zpátky a já v něm budu sedět taky :)
Ehm (ehm? Mysule, to mám od tebe!! x) ), no, chtěla jsem popřát Hanyou brzké uzdravení a poděkovat, né, MOC poděkovat Kelllí, za její hlasování :) Jestli jí v tom nechcete nechat samotnou (nebo nechcete umřít pod mýma rukama) hlasujte pro mě tady, kujuu! :-**
Okej, mám vás všechny moc ráda. Kupodivu i ty cizí, který nepíšou komentáře, ale čtou starší články.

Tak se tu mějte, jestli se stane něco zajímacího, určitě o tom v neděli, až se vrátim, napíšu :)


Sol-Elita

21. října 2009 v 19:20 | Nika |  Harém
Znala jsem ho dřív než Kibu, ale je až na druhém místě.
Když něco nebudete chápat, zkuste to najít tady. Pokud to i tak nepochopíte, ptejte se :)

Jméno: je znám jako Sol Badguy, avšak pravé jméno je Frederick
Odkud je: bojová PC hra Guilty Gear X2 (v anime stylu)
Kdo je: vzhledově se neliší od člověka, ale opravdová rasa se uvádí jako neznámá. Já ale vim, že je Gear; Američan
Co na něm miluji: to, že je v podstatě záporák, jeho krásný rudý uhrančivý oči a styl boje

Perex↓

Guilty Gear X2

18. října 2009 v 13:19 | Nika |  Recenze
Dnes bych vám chtěla přiblížit krásu jedné starší hry. Je to dobré nejen kvůli mému vyplácání vzácné inspirace a nejen k vašemu poučení, ale taky tady budete hledat odpovědi na otázky, které si budete sami sobě pokládat, až budete číst můj příští článek. :)

Guilty Gear X2 je bojová PC hra (ve stylu Mortal Combat). Byla vytvožena z lásky k manze, video a PC hrám a rocku.
Přestože na první pohled může vypadat jako hra, kterou zapnete jen když si chcete vybít zlost (jakože v tomhle ohledu opravdu dokáže uspokojit), pojí se k ní originální příběh. V samotné hře se, díky rozmanitýmu nastavení, může i nemusí projevit a tak by někdo mohl říct, že tam o nic nejde. Já osobně jsem to pochopila až při přípravě jednoho článku (ano, je to ten zmiňovaný příští).

Jestli tě zajímá víc, klikni na Celý článek!


Nesnášim tenhle svět

15. října 2009 v 20:07 | Nika |  Záseky aneb deprese nebo jen puberta?
Chci domů. Ne, chci daleko, hodně daleko! Proběhnout se. Nadýchat se vzduchu. Chci mít volnost. Potřebuju mít volnost.

Určitě jste už slyšeli, že se při cvičení uvolňuje jakýsi hormon vyvolávající štěstí. Já jsem po hodině tělocviku nas*aná na celej svět! No co, už dávno vím, že nejsem normální.
Dneska jsem se konečně dostala k počítači na dost dlouho, abych mohla oběhnout SB (asi po týdnu). Od pěti hodin mě brácha vyhazuje. 6e se k PC nedostal včera? Já skoro celý předchozí týden! Ještě si jde stěžovat rodičům. A pak že já jsem práskač! (-ano, to bylo směřováno k jisté osobě. Vím, že jsme si to už ujasnily, a jsem za to ráda, ale pořád mě to vnitřně deptá a možná ani nepřestane)

Omlouvám se, že vás tim zatěžuju, doufám, že jsem vám nezkazila náladu, to by mě mrzelo... :/ Ale občas si mimozemšťan prostě musí vylít srdce...

Máti furt říká, že se umim jenom mračit... Na výtvarce (chodim na kroužek) mě zase neznaj jinak než s úsměvem. Co způsobuje tyhle nálady?
Jsem dokonce naštvaná i na ty, kteří za nic nemůžou. Štve mě, že se tady objeví komentáře jenom když předtim napíšu někomu já (po obíhání). Přestože nemám kvantum SB, stejně mi zabere fůru času je oběhnout. Vlastně ve všem jsem strašně pomalá-když chci třeba napsat na blog o nějakym svym zážitku, zabere mi jeden článek i 4 hodiny (to opravdu nepřehánim!), diplomky a designy nusim vyrábět o víkendu přes noc, jinak bych to nestíhala, ve škole píšu jedno cvičení dýl než třídní dislektici, čtu pomalu a vim to já, učitelka i kámošky. Tak bych mohla pokračovat dál... Možná že to za tu cenu dělám pečlivěji, možná se nedokážu soustředit a možná jsem lempl...

...jak už jsem řekla-CHCI PRYČ!

↓toto jsem nefotila já, ale byl to nějaký můj známý (moc foťáků na jedný dovolený)↓
pohled na slunce přes katamarány-Lipno 2009

Shimei

13. října 2009 v 7:00 | Nika |  Poznej mě
Dovolte, abych vás přivítala u historicky první kapitoly z cyklu Poznej mě. Jak název napovídá, v této rubrice mě budete pznávat. Názvy článků budou vždy japonsky (protože Japonštinu miluju), ale nemusíte se bát, vždy vysvětlím, o co se jedná. ;)


Dnes si povíme něco o mém jméně. Nezajímavé? Možná, ale řekněte mi, kdo z vás si v životě nekladl otázku "Co to je za (blbý) jméno?"

Tsume

10. října 2009 v 7:00 | Nika |  Wolf's Rain

Aneb každý se občas potřebuje pochlupit :)

...to neni chyba, to P je tam schválně (ať žijou hlášky!).

Nedávno jsem se omlouvala, že nic nepřibývá, ikdyž mám inspiraci. Mno tak to jdu napravit :)
Jak možná víte, miluju anime Wolf's Rain, ráda a poměrně dobře kreslím (nevěříte?) a ráda pracuju s prográmkama na úpravu fotek (Corel Photo-Paint). A co je toho výsledkem? Tsume pod perexem!

Viděla jsem zemřít motýla

5. října 2009 v 18:40 | Nika |  Osudem napsáno
Doufám, že si všímáte, do jakých rubrik zařazuju články, má to svůj význam. Tenhle název by možná líp zapadal do hloubkového zamyšlení, ale opravdu to napsal osud.


↓to neni on :)

Perex↓