Červenec 2009

Harry Potter-divadlo

17. července 2009 v 0:01 | Nika |  Raz, dva, tři-smích!
K tomu asi neni co dodat... Je to buchar! xD


Moc prosím!

14. července 2009 v 14:40 | Nika |  Povětšinou otravné prosby
Mocmocmocmocmocmoc vás prosím o jeden hlas tady! Není to žádná SONB nebo něco takového. Když jsme byli na tom Lipně tak nás odchytila Actimel hlídka aptali se, jestli si nechceme zasoutěžit o foťák. No jasně že jsem se přihlásila. Moc, moc opravdu MOC vás všechny prosím, abyste pro mě do pátku hlasovali! Každý hlas oplatím-napište kde potřebujete hlasovat a já vám tam hlásnu. Je to pro mě opravdu důležité.
Na téhle stránce,v pravém sloupečku vedle fotky je dole napsáno "Dej hlas této fotogravii." tak na to prosíím jklikněte! Pokud máte přístup na víc počítačů, klikněte na to prosím z každého, opravdu mi to moc pomůže.

Předem všem děkuju!!

P.S.: ještě nejsem doma, píšu to od sestřenky... Četla jsem ty komentáře ale všechno to vyřídím až budu doma u svého počítače, nezlobte se. Pořát je pozastaveno.

Testík

12. července 2009 v 0:01 | Nika |  Testy a hlavolamy
Prý to je původní, nefalšovaný psychologický test.

Je to příběh jedné dívky. Když byla na pohřbu své matky, setkala se tam s chlapcem, kterého do té doby nikdy neviděla. Protože ten chlapec byl tak krásný a okouzlující, jak si vždy představovala, že by její vysněný chlapec měl být, okamžitě se do něj zamilovala. Protože však byla velmi ostýchavá, nezeptala se jej na jeho telefonní číslo, ani kde bydlí. O pár dní později tato dívka zavraždila svou sestru.
Otázka zní: Jaký byl motiv vraždy její sestry?
Přemýšlejte, prosím, a pokud nějaký motiv naleznete, podívejte se níže pro vysvětlení. Pokud na žádný motiv nepřijdete, udělejte totéž.
Nedívejte se vsak na řešení ihned, zkuste popřemýšlet!!!

Ochutnávka chilli

8. července 2009 v 0:01 | Nika |  Raz, dva, tři-smích!
Kdo mě a mé blogování zná dýl, asi si řekne, že je mu to povědomý... Ano, už jsem to měla zveřejněné na starším blogu. Říkala jsem, že se stěhuje, ne?

Srandy kopec čeká pod perexem.

Zdroj: Kelllyna
Zdroj obrázku: Current


Odjíždím

3. července 2009 v 0:01 | Nika |  Organizačně
Odjíždím na Lipno s příbuznýma, pak budu u babičky. Předpokládaná doba návratu: kolem 1.8. Říkám předpokládaná, protože se to může kdykoliv změnit. Rozhodně až se vrátim tak určitě napíšu!
Můžete to brát tak, že je pozastaveno. Každopádně prosím SB, abyste si mě nesmazali.
Ehm, došly mi slova... Tak, snad si užijete prázdniny líp než jak yste sami chtěli ;)
Mějte se Famfárově!

Je přednastaveno několik článků, které sem přemisťuji ze staršího blogu, ale asi to nebude stačit na celou dobu, co tu nebudu.
Zdroj neznámý, původnímu majiteli se omlouvám

Poděkování za design

2. července 2009 v 10:26 | Nika |  Organizačně
Tenhle design pro mě vyrobila WolfKiki a moc jí za to děkuji. Moc se mi líbí :)

Ale malinko, malililinko jsem ho upravila-nápis Menu a Page jsem šoupla trochu nahoru. Bylo tam moc volnýho místa :/
Název dessu: Zvědavá Máša
Jsou to moje fotky, fotila jsem je na školandě (Šumava, povydří-Tunderova chata). Vydra na obrázku se jmenuje Máša (proto taky ten název), je to samička a jsou jí 4 roky.

Na konec ještě jedna moc hezká fotka zvědavé Mášy :)