Červen 2009

Chuck Norris

23. června 2009 v 16:27 | Nika |  Raz, dva, tři-smích!
Je tu první várka vtipů! Téma: Chuck Norris. Jsou sice staré, ale řeknu vám, lidi, z některých jsem se pěknou chvíli nemohla ani nadechnout! émoticones tronche 14
Že je špatné, dělat si legraci ze slavných? Kdybyste občas koukali na Víkend, možná byste věděli že on sám si dělá sbírku!

Perex


Slovo na začátek

21. června 2009 v 2:30 | Nika |  Organizačně
Ahojte tvorové všech světů, chtěla bych Vás přivítat na svém blogu. ;)
Jak můžete vidět v menu, tohle není můj první blog, ale rozhodně bych se o něj chtěla starat velmi pečlivě. Zezačátku tu možná bude trochu zmatek (chtěla bych sem přesunout některé články ze staršího blogu), ale určitě se to časem spraví.

A co tady najdete? Snad jako každý bloger budu psát o tom co mě zajímá, tj. zvířata (hlavně vlci a psi, ale i další), anime a manga, Japonsko, fantasy, sem tam i nějaká ta povídka, legrace a samozřejmě tu nebudou chybět historky a hlášky z mého života.

Moc se budu snažit, aby u všech výtvorů, které nejsou moje, byl zdroj. Ale je hodně obrázků, které mám stažené v počítači a zdoj jsem už zapoměla a přitom bych je zde chtěla zveřejnit. Snad se mi podaří dohledat zdroj zpětně. :)


zdroj obrázku: www.vejnar.com